Kalendárium akcíZOBRAZIT DNEŠNÍ AKCE

Nymburský půlmaraton a čtvrtmaraton
obrázek
22.04. 2018

6. ročník běžeckého závodu

Důležité upozornění!!!!
Omezení provozu na cyklostezce v neděli 22.4. od 10.00 do 14.00 hodin z důvodu konání závodu. Předem děkujeme za pochopení.

Více informací a registrace na www.nymburskypulmara…
image Do větru
obrázek
22.04. 2018

Příběh tří mladých lidí odehrávající se během letní plavby kolem řeckých ostrovů. Neobvyklý milostný trojúhelník odehrávající se v atraktivním jachtařském prostředí přibližuje touhy a obavy současné mladé generace.Slavností exhibice
obrázek
22.04. 2018

Pořádá Krasobruslařský klub Nymburk.Deskohraní
obrázek
22.04. 2018

Přijďte si zahrát moderní deskové hry! Určeno pro děti i dospělé!image Caveman
obrázek
24.04. 2018

Máte chuť se rozesmát až k slzám? Přijďte se podívat na slavnou one man show o tom, co dělá muže mužem a ženu ženou, o rozdílech mezi námi, o lásce, partnerství a vtipně utajených kvalitách obou pohlaví.

image Koncert učitelů
obrázek
24.04. 2018

Pořádá ZUŠ B. M. Černohorskéhoimage Scream For Me Sarajevo
obrázek
24.04. 2018

Úžasný příběh neuvěřitelnho rockového koncertu, který odehrál Bruce Dickinson, vůdčí postava metalové legendy Iron Maiden, v Sarajevu uprostřed války v roce 1994.Debata s Erikem Taberym
obrázek
24.04. 2018

Setkání s šéfredaktorem týdeníku Respekt Erikem Taberym nad jeho poslední knihou Opuštěná společnost. Diskuze na aktuální témata, která hýbou mediálním prostorem, společností a světem.
Erik Tabery je významný český novinář, držitel několika novinářských ocenění a autor knih Opuštěná společnost - Česká cesta od Masaryka po Babiše, Vládneme, nerušit - Opoziční smlouva a její dědictví nebo Hledá se prezident - Zákulisí voleb hlavy státu. Moderuje Matěj Prášil, student Politologie a mezinárodních vztahů na UK v Praze a zaměstnanec Charity ČR. V minulosti pracoval pro Demamgog.cz, byl také na stáži v redakci časopisu Respekt.image Screamers
obrázek
25.04. 2018

Skupina Screamers upoutává na sebe pozornost tím, že tentokrát si vzala pro ty, kteří nemají čas sledovat upoutávky, svou televizní stanici. Naladíte a uvidíte a když vydržíte až do konce, můžete zavolat řediteli. Dvouhodinové interaktivní variety představení v podání šesti travesti komiků.LiStOVáNí Lukáše Hejlíka: Co by můj syn měl vědět o světě (Fredrik Backman)
obrázek
25.04. 2018

Lukáš Hejlík, herec a zakladatel projektu Listování Vám představí knihu od spisovatele Fredrika Backmana: Co by můj syn měl vědět o světě formou scénického čtení. Hodinové představení, které Vás jistě pobaví. Fredrik Backman vtipně stírá všechny úzkosti a nedostatky rodičů jednadvacátého století v půvabné knize plné upřímných obav a nepodmíněných vyznání lásky, která zasáhne srdce všech rodičů, a to dokonce i těch budoucích, potencionálních. Poprvé bude v LiStOVáNí účinkovat jen jeden herec; Lukáš Hejlík je stejného věku jako Fredrik Backman a má stejně starého syna.
Backman: "Tato kniha je především o snaze být dobrým rodičem. Protože chci, abys věděl, že jsem se vážně snažil úplně nejvíc, jak jsem uměl. Nikdo negooglil tolik jako já." Hejlík: "Ta ztracenost otců při nakupování! To, jak dětské hraní nemá logiku a jak se ji snažíte v pět ráno, když on vstane tak živě a vy tak mrtvě, najít, jak ji přímo vyžadujete! To, jak se snažíme být nejlepšími rodiči, a to, jak víme, že to nezvládáme. A nezvládneme."
Účinkuje: Lukáš Hejlík.image A / Tajný deník Adriana Molea
obrázek
26.04. 2018

Abonentní představení
Divadelní adaptace kultovní knihy Sue Townsend je činoherním retro muzikálem s živou hudbou pro teenagery i dospělé. Úsměvný příběh o nástrahách dospívání je protkán spoustou dobových šlágrů osmdesátých let opatřených novými a velmi originálními texty. Režie: Petr Svojtka. Produkce: Městské divadlo v Mostě.

image Krkonoše
obrázek
26.04. 2018

Ráj endemických druhů rostlin, unikátních horských rašelinišť a ledovcových karů. Místo, které každý zná, ale málokdo o něm opravdu něco ví, v nevšedním dokumentárním filmu.

Senior kinoimage Avengers: Infinity War
obrázek
26.04. 2018 - 27.04. 2018

Završení neuvěřitelné desetileté cesty filmovým světem studia Marvel přináší nejultimátnější válku všech dob. Avengers a jejich spojenci musí riskovat úplně vše a pokusit se porazit Thanose dřív, než jeho bleskový útok zničí vesmír jednou provždy.

Premiéraimage Rozum a štěstí
obrázek
28.04. 2018

Pohádka vypráví o setkání Rozumu a Štěstí a jejich hádce kdo z nich je pro člověka potřebnější. O jejich působení se přesvědčí hlavní hrdina Matěj, který se díky rozumu dostane do situací, ve kterých jak zjistí bez štěstí neobstojí.
Scénář a režie: Petr Pištěk. Hrají: děti z divadelní školy.image Forbína č. 15
obrázek
29.04. 2018

Milujeme divadlo, zpěv, poezii a prózu.
Divadlo Nymburk: W. Shakespeare (Othello - Tomáš Fürbacher, Jago - Miky Mejstřík), Anička Vávrová - vlastní monolog.
Středisko Modrá Flotila Nymburk - Oddíl Volavky a Ledňáčci. Družina: Mořští koníci (Vedoucí: Jan Staněk, Veronika Půtová, Josef Veselý). Družina: Piraně (Vedoucí: Jakub Janků, Karel Slivanský, Michael Kováč, Tereza Rafajová).

Majorettes Cup Nymburk
obrázek
29.04. 2018

Pořádají mažoretky SKP Nymburk.image V husí kůži
obrázek
28.04. 2018 - 29.04. 2018

Jeden houser se musí začít starat o dvě malé kachničky. Jejich dobrodružství ukáže, že rodina může mít všechny možné podoby i tvary a dokonce i peří. A že přátelství a rodina je ta největší zábava a jízda.

Odpolední dětskéimage Dvě nevěsty a jedna svatba
obrázek
28.04. 2018 - 29.04. 2018

Anna Polívková pracuje sice jako úspěšná televizní moderátorka, ale ve vztazích má dar přitahovat samé blbce. Anebo snoubence své sestry! Nová komedie režiséra Hodinového manžela Tomáše Svobody.Nymburské Čarodějnice na Špičce
obrázek
30.04. 2018

Slet čarodějnic a čarodějů, košťata a masky s sebou!
Nymburští hasiči SDH Nymburk pro Vás připravili hranici a občerstvení a Krejčík Honza se svými vzácnými hosty nachystá koktejl plný legrace a zábavy.image Jarní
obrázek
05.04. 2018 - 30.04. 2018

Výtvarné práce dětí - Dětský domov, Praktická škola, Základní škola a Mateřská škola Nymburk, příspěvková organizace.1 2 3 4 imageimage

Vyzkoušejte tabulkové zobrazení kulturního přehledu

Počet záznamů v této kategorii: 69


Kategorie byla naposledy aktualizována 20.04. 2018