Kalendárium akcíZOBRAZIT DNEŠNÍ AKCE

image Plný kapsy šutrů
obrázek
23.04. 2019

Hrají MIROSLAV VLADYKA a RADEK HOLUB v mnoha úlohách.

Slavná inscenace, která bavila publikum úctyhodných 15 let, se vrací!

Co to udělá se dvěma obyčejnými chlapíky, dostanou-li se náhle do světa peněz a slávy? Nahlédnou do něj, když se stanou komparsisty amerického velkofilmu, který natáčí hollywoodská filmová produkce v jejich malém irském městečku. Osobitě komentují situace a nové vztahy mezi členy štábu, hereckými hvězdami a místními venkovany. Ty všechny mistrně ztvárňují pouze dva herci.

Hra Plný kapsy šutrů získala řadu ocenění, mj. Cenu Laurence Oliviera pro nejlepší komedii nebo Cenu kritiků města New York.

Produkce: Divadlo Kalich

www.divadlonymburk.c…
image K3 / Můj nejlepší kamarád
obrázek
24.04. 2019

Bernard a Phillippe jsou nejlepší přátelé, a přece tolik rozdílní. Bernard pracuje na skvělém postu v rodinném podniku své ženy Nelly, zároveň doplácí na svou vášeň sukničkáře. Svou milenku dokonce přivede do jiného stavu. Kdyby se o tom dozvěděla jeho manželka, přišel by o všechno. Proto požádá o pomoc svého kamaráda Phillipea, dobráka od kosti, který žije spořádaně se svou přítelkyní Alicí a nemá peněz nazbyt. Tím se roztáčí vynalézavý kolotoč situací a zápletek, na jehož konci není vůbec jisté, zda se Phillippeovi nezhroutí jeho vztah s Alicí a zda Bernardovi všechny jeho lži neprojdou.
Hrají: Aleš Háma, Tereza Kostková, Nela Boudová, Petr Motloch, Michaela Sejnová / Lucie Okonová.

https://www.divadlonymburk.c…image Šťastný Lazzaro
obrázek
24.04. 2019

Na festivalu v Cannes oceněný nevšední příběh o střetu dobrosrdečného venkovského mladíka s drsnou městskou realitou.

Art kinoTvořílkov s jarní tematikou
obrázek
25.04. 2019

Prožijte čtvrteční odpoledne v našich tvořivých dílnách s jarní tematikou, kde si budete moci vytvořit různé výrobky s motivem jara. Nebude chybět ani divadélko pro děti. V případě hezkého počasí budeme tvořit pod jasanem před kinem.
Mozkem proti Fake News aneb co si počít v záplavě (dez)informací
obrázek
25.04. 2019

Lektor: Vojtěch Bruk
Mediální gramotností a kritickým myšlením proti záplavě (dez)informací! "Ukažte člověku manipulaci a vzděláte ho na den. Naučte ho manipulace odhalovat a vzděláte ho na celý život." Tak přesně tímto heslem se řídíme ve Zvol si info. Na přednášce se dozvíte jak se vyznat v dnešním složitém světě manipulací na sociálních sítích a v médiích. Dozvíte se, jak vůbec sociální sítě fungují a jaké manipulace tam na nás číhají. Podíváme se také za oponu, jak vlastně všechny ty hoaxy, fake news a konspirace reálně působí a jak jsou provázané s novodobou propagandou. Vojtěch Bruk je absolventem kombinace oborů Politologie a Bezpečnostních a strategických studií na Fakultě sociálních studií MU v Brně. Spolu s ostatními členy týmu obdržel v roce 2017 cenu Gratias Tibi, v roce 2018 pak také Cenu rektora Masarykovy Univerzity za přínos občanské společnosti. Je spoluautor Nejlepší knihy o fake news.

image Ženy v běhu
obrázek
25.04. 2019

Nestihli jste? Zlata Adamovská prožila s manželem báječný život a je pevně rozhodnutá splnit i jeho poslední přání - zaběhnout maraton! Emancipovaná a rázná matka tří dcer v tom nevidí žádný problém. Ale tak jednoduché to určitě nebude!

Senior kinoimage Avengers: Endgame
obrázek
26.04. 2019

Marvel Studios uvádí super hrdinský tým všech dob Avengers v dalším dobrodružství!
Předprodej vstupenek od 2. dubna!
image Zkrátka animace III
obrázek
27.04. 2019

Festival současného animovaného filmu, který do Nymburka přináší produkční společnost Maurfilm. Řada doprovodných akcí.

Veškeré informace na www.nkc-nymburk.czZaHranou
obrázek
27.04. 2019

Stand-Up Show, kde vystoupí Tigran Hovakimyan, Jiří Jakima, Libor Macháček a Daniel Bartoš.
Předprodej vstupenek na www.smsticket.cz.
Více a další informace naleznete na: www.facebook.com/ust…Nymburský půlmaraton a čtvrtmaraton
obrázek
28.04. 2019

7. ročník běžeckého závodu

Důležité upozornění!!!!
Omezení provozu na cyklostezce mezi 8. a 14. hodinou z důvodu konání závodu. Předem děkujeme za pochopení.MAJORETTES CUP Nymburk - POZOR, ZMĚNA TERMÍNU
28.04. 2019

Soutěž mažoretek České republiky.

(původní termín 27. dubna 2019)image Avengers: Endgame
obrázek
28.04. 2019

Marvel Studios uvádí super hrdinský tým všech dob Avengers v dalším dobrodružství!
Předprodej vstupenek od 2. dubna!image Screamers - Smím prosit?
obrázek
29.04. 2019

Travesti skupina Screamers zve na svou novou show Smím prosit.

https://www.divadlonymburk.c…
image High life
obrázek
30.04. 2019

Vězeň Monte a jeho malá dcera žijí v izolaci na palubě kosmické lodi hluboko ve vesmíru. Mise se účastní také lékařka, která zkoumá lidskou sexualitu v extrémních podmínkách a a s vězni má své vlastní záměry. Filozofická sci-fi o hledání podstaty lidskosti ve vesmírných kulisách.

Art kino
Hasičské čarodějnice na Špičce s Krejčíkem Honzou
30.04. 2019

Slet čarodějnic a čarodějů, košťata a masky s sebou!
Nymburští hasiči SDH Nymburk pro Vás připravili hranici a občerstvení a Krejčík Honza se svými vzácnými hosty nachystá koktejl plný legrace a zábavy.image Obrazy - Marie Pourová
obrázek
01.04. 2019 - 30.04. 2019

Výstava obrazů Marie Pourové.image Shazam!
obrázek
01.05. 2019

V každém z nás dříme superhrdina a k jeho probuzení stačí jen trocha magie. V případě Billyho stačí zvolat jediné slovo - SHAZAM! - tento velkoměstem protřelý čtrnáctiletý chlapec v pěstounské péči se změní v dospělého superhrdinu Shazama.

Čarodějnice na kolech
obrázek
01.05. 2019

TJ Sokol Drahelice pořádá cyklistický závod pro děti. Kategorie - odstrkovadla a kola - děvčata, chlapci zvlášť. Každý účastník dostane sladkost a nápoj. Cyklistická přilba povinná. Více informací na drahelice.unas.cz.image Nikdy neodvracej zrak
obrázek
02.05. 2019

Strhující drama o osvobozující síle umění a lidské tvořivosti. Příběh je inspirován skutečnými událostmi i ve třech érách německé historie, během nichž malíř Kurt Bartnert prožil své dětství v nacistickém Německu, dospíval v komunistickém Východním Německu a svůj umělecký vývoj završil v Západním Německu.

image Michal Pavlíček & Monika Načeva & Pavel Bořkovec Quartet
obrázek
03.05. 2019

Výběr z autorské tvorby Moniky Načevy a Michala Pavlíčka doplní Quarteto Pavla Bořkovce v rámci Mezinárodního festivalu Bohuslava Matěje Černohorského.
Více informací na www.nkc-nymburk.cz/i…1 2 3 4 5 6 imageimage

Vyzkoušejte tabulkové zobrazení kulturního přehledu

Počet záznamů v této kategorii: 106


Kategorie byla naposledy aktualizována 22.04. 2019