Kalendárium akcíZOBRAZIT DNEŠNÍ AKCE

image Dokud nás svatba nerozdělí
obrázek
23.11. 2017

Když organizujete dokonale promyšlenou, luxusní svatbu na francouzském zámečku ze 17. století, úplně si to říká o nějaký průšvih. A když se má něco pokazit, věřte tomu, že se to opravdu pokazí a nezůstane jen u toho.

image Čarovné vejce
obrázek
23.11. 2017

Dopolední pohádka pro školy a školky.
Velké dobrodružství Malé čarodějnice jejího havrana Abraxase nás přivede na Skalnatou horu, kde proběhne rej a zkouška čarodějných tetiček. Tu se objeví Někdo,s kým se mezi pravými čarodějnicemi naprosto nepočítá. Když se to vyhodí do vzduchu je to bílé, když to spadne na zem, je to... Víte?

Produkce: Divadlo Nymburk s.r.o.
Hrají: M. Vítů, P. Pištěk, T. Tomanová a další.Slavnostní otevření nového dětského oddělení a studovny aneb děti dětem
obrázek
23.11. 2017

Vystoupení dětské rockové kapely Fusekle.
Knižní fotokoutek: nechte se vyfotografovat od profesionálního fotografa Petra Pavlíčka s knižními rekvizitami.
Občerstvení v dětském stylu.image Tři letušky v Paříži
obrázek
24.11. 2017

Francouzská situační komedie, kde lásky přilétají a odlétají...Alexander je úspěšný pařížský architekt, kterému monogamie ovšem nic neříká... Svůj milostný život koordinuje s letovým řádem, který se zdá být dokonalý. Vše se ale změní příchodem kamaráda ze školy a vypadá to, že i perfektní navigační systém začne mít trhliny. Kolotoč bláznivých situací se právě roztáčí...
Produkce: Divadlo Radka Brzobohatého
Hrají: Ernesto Čekan, Petr Vágner, Pavlína Mourková, Kateřina Velebová, Charlotte Doubravová, Vladimír Benoni / Irena Máchová
image Tchýně na zabití
obrázek
24.11. 2017

Po úžasném "Manželském čtyřúhelníku" napsal Jakub Zindulka novou opět skvělou hru.

image Rembrandt - z Národní galerie v Londýně a Rijksmusea v Amsterodamu
obrázek
24.11. 2017

Filmová procházka unikátní výstavou nazvanou Rembrandt - pozdní dílo, která v lednu 2015 probíhala v Národní galerii v Londýně a odtud se v únoru přestěhovala do Rijksmusea v Amsterodamu, kde se stala kulturní událostí sezóny.
Pecha Kucha Night
obrázek
25.11. 2017

Setkání inspirativních lidí všech možných profesí a zájmů, které spojuje jedno téma a to je kreativita. Během Pecha Kucha má každý přednášející prostor na přesně dvacet fotografií a o každé může hovořit pouze dvacet vteřin! Nechte se nadchnout tvůrčí energií osobností jak z nymburska tak mimo něj.

Den otevřených dveří v Dětském domově Nymburk
obrázek
25.11. 2017

Přijďte si vyrobit malý dárek, namalovat šnečka a strávit s našimi dětmi krásný den.image Maxinožka
obrázek
26.11. 2017

Kluk jménem Adam se vydává na dobrodružnou cestu, aby odhalil tajemství svého dávno ztraceného tatínka, jen aby zjistil, že to není nikdo jiný než legendární Lesní muž!

Odpolední dětské promítání.image 120 let Evangelického sboru v Nymburce
obrázek
26.11. 2017
image Táta je doma 2
obrázek
28.11. 2017 - 29.11. 2017

V pokračování úspěšné komedie o dvou otcích v jedné rodině rozčeří již poklidnou hladinu příjezd dvou svérázných dědečků. A to prostě nemůže skončit bez následků.

Kurzy tance
obrázek
05.10. 2017 - 30.11. 2017

Pro manželské páry a přátele tance.

Více informací naleznete na www.hudebninastroje-… nebo na tel čísle 603 530 755.

image Kdo se bojí Virginie Woolfové?
obrázek
30.11. 2017

Americký spisovatel Edward Albee ve své nejznámější divadelní hře představuje zákulisí manželství dvou párů v jejich nejsyrovější podobě. Během večera plného intrik a her, které nemají vítězů, o sobě jednotliví účastníci odhalí skutečnosti, jež měly raději zůstat skryty. Prohnilé kořeny zdánlivě kvetoucího vztahu i exhibovaná nenávist pramenící z alkoholem neutišitelné bolesti – kde končí realita a kde začíná hra?
Absurdní drama v podání Ivety Zenklové, Michala Douši, Dominika Renče a Elišky Frankeové v režii Vandy Schwarzové za DS JeLiTa.image Kouzelný listopad
obrázek
01.11. 2017 - 30.11. 2017

Výstava výtvarných prací dětí ZŠ, MŠ, Dětského domova, školní družiny a školní jídelny Nymburk.image Ondřej Havelka & Melody Makers
obrázek
01.12. 2017

Ondřej Havelka a jeho Melody Makers to tentokrát vezmou od První křaplavky jazzové.image Metallica: Quebec Magnetic
obrázek
01.12. 2017

Koncertní klenot Quebec Magnetic je unikátním, precizně zpracovaným záznamem legendární show. Zakladatelé trash metalu v plné síle!
image Čert vem anděla
obrázek
02.12. 2017

Pohádka s mikulášskou nadílkou.

Kníže pekel Luciper a jeho žena Belzebubka mají starosti s dcerkou Belindou. Nic ji nebaví, o žádnou zábavu nestojí… Až mazaný hříšník Vyžírka, kterého zrovna Luciperův vrchní poskok Kakraholt umístil do pekelného kotle, přijde věci na kloub. Holka už je velká, potřebovala by ženicha. A poradí Belindě, aby se sebe udělala smutnou čertici. A který čert ji rozveselí, ten ji dostane za ženu. Jenže Luciper si k tomu prosadí své: komu se to nepovede, ten bude za trest vyhoštěn z pekla v podobě smradlavého kozla. Všichni čerti rázem couvnou, ale Vyžírka má další radu. Belinda, jako knížecí dcerka, si zaslouží někoho onačejšího než nevzdělané čerchtmanty. Ať Luciper pozve do pekla anděla, to bude ten pravý! Jak to dopadne, dozvíte se v závěru veselé pohádky s písničkami Jiřího Beneše.


Balíček s nadílkou si každý rodič zařizuje sám a odevzdává ho na pokladně divadla. V den konání představení se balíčky odevzdávají v herecké šatně. Každý balíček musí být řádně a čitelně označen celým jménem, příp. bydlištěm!
Vánoce zdarma
obrázek
02.12. 2017

Přijďte okusit netradiční vánoční "nakupování".
image Paddington 2
obrázek
02.12. 2017

Náš kamarád Paddington se už šťastně usadil s rodinou Brownových. Aby mohl koupit ten nejlepší dárek ke 100. narozeninám jeho tety Lucy, začne pracovat. Cesta za dobrodružstvím začne, když je tento dárek ukraden.

Odpolední dětské
Rozsvícení vánočního stromu s jarmarkem
obrázek
03.12. 2017

Tradiční rozsvícení stromu na náměstí s vánočními trhy a doprovodným programem.

NOVĚ V NEDĚLI!!1 2 3 4 imageimage

Vyzkoušejte tabulkové zobrazení kulturního přehledu

Počet záznamů v této kategorii: 78


Kategorie byla naposledy aktualizována 22.11. 2017